Kaissu voodit ei pea enam ootama. Uues salongis on see kohe olemas!

Me Kaissus teame, kui aeganõudev ettevõtmine on oma kodu sisustamine. Pikad ooteajad mööbli ostmisel on pigem reegel kui erand. Kas pole tuttav tunne, kui leiad peale pikka otsimist internetist või kauplusest ihaldusväärse toote, aga selle kättesaamisega peab ootama kuu või kaks? Kaissu on otsustanud pakkuda nüüd paremat ostukogemust.

Sel sügisel avasime uue ja teistlaadse Kaissu esinduse, kus ühes asukohas on koos salong, kontor ja ladu. Näidistesaalis saab mugavalt mööbliga tutvuda, disaineriga konsulteerida ja mis kõige tähtsam, ostusoovi korral kohe samas asuvast laost oma lemmiku kaasa viia. Nii säästame su aega ja saad ostetud mööblist koheselt rõõmu tunda. Tallinna kesklinnast vaid 10 minutilise autosõidu kaugusel Ülemistel ootab parkimine ukse ees, privaatne showroom ja asjatundlik klienditeenindus.

Oleme avatud E-R kl 10 – 16, L – P kokkuleppel. 

Prototüüp Voodi Vira Must

 

Reede on must  kuni detsembrini!

Tähistame soodushindade suurpäeva Musta Reedet ja teeme seda viis päeva järjest!
Sooduspakkumised ilmuvad e-poodi  reedel, 27. novembril.

Kuni 1.detsembrini on teie ees Kaissu rariteetsed ainueksemplarid, asjalikud proovitooted ja armastatud mudelid erinevatest kollektsioonidest kuni 70% soodsamalt! Aga et mööbliostu ei saa teha uisapäisa, siis võta aega tooteid ka salongis proovida, sest Mustale Reedele järgneval laupäeval, 28.novembril oleme spetsiaalselt selleks puhuks avatud kl 11 – 15.

TV Laud Ehe

UUS! TV alus Ehe

Me armastame oma kliente ja head disaini. Ja kui kliendid paluvad meil luua neile head uut disaini, siis just seda me teeme.
Rohkem kordi, kui oskame kokku lugeda, on meie käest küsitud TV alust  (lauda / kappi).  Oleme aru saanud, et maailmas on ruumi veel vähemalt ühele eristuva disainiga ja väga praktilisele TV-alusele.
Siin see on – Kaissu uus toode – TV alus EHE.

Puhta ja õhulise disaini sisse on “peidetud” nutikad funktsionaalsed lahendused, nt varjatud sahtel juhtmetele ja liug-paneelid taustal. See TV alus on kui üks pikk avatud riiul. Naturaalsest tammest õlitatud mööblil on kordumatu puidumuster, tugevad metalljalad ja toestussüsteem. Mõõdud 180×38 cm, H 52 cm

TV alus on salongis tutvumiseks ja eeltellimiseks väljas alates detsembrist. Tutvumishind 790 eur.
Eeltellimisel 20% soodsam. Küsi lisa või telli siit: tellimus@kaissu.com