Meil on rõõm tervitada sind magamis- ja lastetubade mööblibrändi KAISSU™  ametlikus esinduspoes internetis. 
Siin saad sa teha põhjalikult tutvust kogu meie tootevalikuga, uurida hindasid ning sooritada mugavalt sisseoste, kus iganes sa hetkel ei viibiks. 
 
KAISSU™ fookuses on voodid – nii suurtele, kui väikestele. Kõikide voodite kõrvale pakume laia valikut sobivas stiilis kummutitest, öökappidest, riiulitest, laudadest jms. Lisaks KAISSU™ toodetele, leiad siit ka kena valiku Eesti tootjate madratseid, patju, tekke ning disainvoodipesu. Kõik tooted oleme valinud põhimõttel, et need täiendaksid KAISSU™ kollektsiooni ning pakuksid sulle võimalust osta “kõik kokkukuuluv ühest kohast”. Nii ei pea sa näiteks KAISSU™ voodit ostes otsima sobilikku madratsit mujalt vaid saad selle mugavalt siitsamast, usaldades meie kogemustel põhinevaid valikuid.
 
KAISSU™ mööbli ostmisel võid olla kindel, et see on investeering aastateks. Eristuva ja kauni disaini kõrval on oluline roll materjalide valikul. Kõik mööbliesemed on valmistatud vaid naturaalsest tamme täispuidust või kasevineerist. Funktsionaalsed konstruktsioonid ja tugevad materjalid tagavad toodete stabiilsuse, kestvuse ning turvalisuse ka pere kõige pisematele kasutajatele. Viimistlemisel on peamiselt kasutatud vaid looduslike komponentide baasil valmistatud õlisid ja vahasid.  Et valikute tegemine oleks lihtsam, saadame sulle soovi korral materjali- ja värvinäidised postiga tasuta koju.
 
Parima ostukogemuse saamiseks soovitame: 
 
– Sirvi pakutavat valikut tootegruppide või kollektsioonide kaupa. 
– Tutvu kindlasti ostutingimuste ning toodete kasutus- ja hooldusjuhendiga enne ostu sooritamist. 
– Kui sul tekib küsimusi, siis võta julgelt ühendust meie klienditeenindusega. 
 
Mõnusat ostlemist!
KAISSU™