Uus10%

Mlily madrats Diamond 160x200cm (salonginäidis)

Puhka kvaliteetselt ja saavuta rohkem.

Mlily Diamond madrats on luksuslik ja tõeliselt võrratu. Ühendades parimad geel-mäluvahu omadused uue jahutustehnoloogia CoolFlexiga, tagab see madrats parima surve jaotumise sinu kehale, mis on eelduseks sügavaks ja rahulikuks uneks

675,00

Ainult 1 laos

Kategooriad: ,

Mlily Diamond madrats on luksuslik ja tõeliselt võrratu. Ühendades parimad Geel mäluvahu omadused uue jahutustehnoloogia CoolFlexiga, tagab see madrats parima surve jaotumise sinu kehale, mis on eelduseks sügavaks ja rahulikuks uneks. “Hingav” kate on loodud vähendamaks ülekuumenemist ning tsoneeritud toetuskiht annab just täpselt selle õige toetuse ja mugavustunde piirkondades, mida su keha kõige enam vajab. Elegantse disaini ja preemium-koostisega, Mlily Diamond madrats on parim kombinatsioon tundmaks ennast luksuslikult ja mugavalt.

Madratsit kattev grafeenkangas on ainulaadne ning seda kutsutakse ka “imematerjaliks”. Ta toimib filtrina sinu naha ja keskkonna vahel, väljutades üleliigse soojuse kuumal ajal ning säilitades jahedamal ajal soojust ühtlaselt terve keha ulatuses.