Üldtingimused

 1. Käesolevad e-poe kasutustingimused kehtivad internetipoe kaissupood.ee kaupade ostu-müügi tehingutele ja on vastavuses Eesti Vabariigi seadusega ning EU internetikaubandust reguleerivate õigusaktidega.
 2. Kasutustingimustega tutvumine on e-poe kasutajale (edaspidi nimetatud “Tellija”) kohustuslik.
 3. E-poe omanik ja müügilepingu sõlmija on Kaissu Interiors OÜ (edaspidi nimetatud „Kaissu“).
 4. Kaissul on õigus käesolevaid tingimusi muuta, teavitades sellest lehel kaissupood.ee
 5. E-poes kuvatud fotod on illustratiivsed ja tooted võivad tegelikkuses vähesel määral erineda fotol kujutatust.
 6. E-poe fotode, tekstide jm materjalide autoriõigus kuulub Kaissule ning fotode, tekstide või muude autoriõigusega kaitstud teoste ärilistel eesmärkidel kasutamine ei ole lubatud.
 7. E-poes müüdavate toodete hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.
 8. E-poe klienditugi töötab E-R kl 10 – 18

Ostmine ja tasumine

 1. Ostu sooritamiseks lisa soovitud toode ostukorvi vajutades nupule “Lisa korvi”. Seejärel sisene ostukorvi ja vajuta nupule “Vormista ost”.  Täida kassas kõik nõutud andmeväljad ja vajuta nupule „Esita tellimusˮ . Peale seda suunatakse ostukorv maksmisele.
 2. Ostu eest on võimalik tasuda pangalingi kaudu või arve alusel ülekandega.
 3. Ost loetakse kinnitatuks ning müügileping sõlmituks ettemaksu laekumisel Kaissu pangakontole.
 4. Sõltumata valitud makseviisist, saadab Kaissu Tellijale arve hiljemalt järgmisel tööpäeval.
 5. Ostu sooritamise kohta saabub Tellija e-posti aadressile tellimuse kinnitus.
 6. Tasumata ostud (s.t. tellimused) tühistatakse 3 päeva möödumisel ettemaksuarvel näidatud maksetähtajast alates.
 7. Tellija poolt esitatud kontaktandmete õigsuse eest vastutab üksnes Tellija. Kaissu ei vastuta mistahes ostuga seotud informatsiooni Tellijani mitte jõudmise eest, kui Tellija on tahtmatult või tahtlikult esitanud vigaseid kontaktandmeid.

Kohaletoimetamine ja tarneaeg

 1. Tellijal on võimalik Kassas valida kahe tarneviisi vahel: “transport koju” või “tulen ise järgi”.
 2. Mõlemad tarneviisid on Tellijale tasuta, v.a. sihtpunktid kuhu on raskendatud ligipääs ja/või tavapärasest oluliselt kõrgem transporditeenuse maksumus (nt väikesaared jms).
 3. Juhul, kui Kaissu ei saa eelmises punktis  kirjeldatud põhjustel pakkuda tasuta transporti, siis teeb Kaissu Tellijale hinnapakkumise transporditeenuse osutamiseks. Kui Tellijale pakkumine ei sobi, on tal õigus müügilepingust taganeda ehk tellimus tühistada ja Kaissu tagastab Tellija poolt tasutud ettemaksu 5 tööpäeva jooksul.
 4. Kui tooted on väljastamiseks valmis, võtab Kaissu Tellijaga ühendust täpse kohaletoimetamise aja kokku leppimiseks.
 5. Kaup toimetatakse Tellija maja ette (välisukseni).
 6. Kohaletoimetamise teenus ei sisalda pakendite, aluste jm kaubaga seonduva utiliseerimist.
 7. Kui Tellija valib tarneviisiks “tulen ise järele”, siis kauba saab kätte eelnevalt kokku lepitud ajal Kaissu esindusest aadressil Suur-Sõjamäe 13a, Tallinn 11415.
 8. Sõltuvalt tootest toimetatakse kaup kohale kas kokkupanduna või detailidena. Vastav info on märgitud iga toote juurde eraldi.
 9. Tarneaeg sõltub valitud tootest ja selle hetke laoseisust. Vastav info on märgitud iga toote juurde eraldi.
 10. Juhul, kui ostukorvis on erineva tarneajaga tooteid, siis nende kättetoimetamine toimub kõige pikema tarneajaga kauba järgi.
 11. Kauba kättesaamisel kohustub Tellija koheselt kontrollima pakendi seisukorda. Kui pakendil ilmneb olulisi vigastusi (tugevalt muljunud, katki, rebenenud vms), siis kohustub Tellija pakendit mitte avama, tegema foto ja vastavasisulise kirjaliku ning allkirjastatud märkuse kulleri saatelehele. Seejärel teavitama pakendi seisukorrast viivitamatult Kaissut.

 Tellimuse  muutmine ja tagastamine

 1. Tellijal on õigus tellimust muuta taganedes sellest 14 päeva jooksul alates selle sõlmimisest.
 2. Tellijal on õigus ostetud tooted tagastada 14 päeva jooksul alates ostetud toodete kätte saamise päevast. Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja samas seisundis, milles Kaissu need Ostjale saatis.
 3. Vastavalt Eesti Vabariigi võlaõigusseadusele ei laiene tagastamisõigus eritellimusena valmistatud toodetele. Eritellimusel valmistatavad tooted on e-poes sellekohase infoga tähistatud.
 4. Tellimusest taganemiseks või toodete tagastamiseks kohustub Tellija esitama kirjaliku taganemisavalduse ja edastama selle aadressile tellimus@kaissu.com
 5. Taganemisavalduses tuleb esitada järgmine info: ostukinnituse või arve number, Tellija nimi, kauba kättesaamise kuupäev (juhul, kui tellitud tooted on juba käes); soovitud muudatuse kirjeldus ja/või tagastatava kauba nimetus.
 6. Tellija peab taganemisavalduses nimetatud kauba tagastama Kaissule hiljemalt 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest ja kandma tagastatava kauba pakendamisega ning tagastamisega seotud kulud.
 7. Toodete tagastamise korral kannab Kaissu tellimuse eest tasutud summa Tellija pangakontole hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates tagastatud toodete kättesaamisest. Kui tagastatud tootel ilmneb kasutamise ja kulumise märke või kahjustusi, on veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Garantii

 1. Kaissu annab oma toodetele 5-aastase garantii.
 2. Tellija kohustub tutvuma Kaissu garantiitingimustega.