Kauba kohaletoimetamine

E-poest tellitud kaupa on võimalik kätte saada ise kaubale järele tulles või valides tellimuse vormistamise lehel sobivaima tarneviisi.

  • KULLER KOJU” (üle Eesti)  –  Maksumus 39 eurot. Kaissu toimetab kauba tellimusel märgitud aadressile maja ette. Kui tooted on väljastamiseks valmis, võtab Kaissu Tellijaga ühendust kohaletoimetamise aja kokku leppimiseks. NB! Kui tellitava kauba kogus, kaal ja /või mõõdud ületavad kullerteenusega transporditava maksimaalse lubatud  pakendi mõõdu, kaalu ja mahu, siis võib teenuse hind muutuda. Täpse hinna esitab Kaissu Tellijale e-kirjaga saadetaval tellimuse lõplikul kalkulatsioonil ja arvel. Kui Tellijale muutunud transpordi hind ei sobi, on tal õigus muuta tarneviisi valikut, määrates uueks tarneviisiks “Tulen ise järele” (vt punkt 3.2.3) või müügilepingust taganeda.

  • SMARTPOST PAKIAUTOMAAT” (üle Eesti) – Maksumus 3,90 eurot. See tarneviisi valik on tellijale välja pakutud vaid juhul, kui kõik tellimuses olevad tooted vastavad pakiautomaadi mõõtudele. Juhul, kui tellitav kauba kogus ei mahu ühte saadetisse, võib teenuse hind muutuda. Täpse hinna esitab Kaissu Tellijale saadetaval arvel (tellimuse esitamise järgselt). Kui Tellijale muutunud transpordi hind ei sobi, on tal õigus muuta tarneviisi valikut, määrates uueks tarneviisiks “Tulen ise järele” (vt allpool), transport koju või müügilepingust taganeda.

  • TULEN ISE JÄRELE” – Tellitud kaubad saab kätte eelnevalt kokku lepitud ajal, Kaissu poolt määratud aadressilt. Kui tooted on väljastamiseks valmis, võtab Kaissu Tellijaga ühendust väljastamise täpse aja kokku leppimiseks. Väljastukoht on aadressil Suur-sõjamäe 13a, Tallinnas.