Kauba kohaletoimetamine

E-poest tellitud kaupa on võimalik kätte saada ise kaubale järele tulles või valides tellimuse vormistamise lehel sobivaima tarneviisi.

  • TRANSPORT KOJU” (üle Eesti)  –  Maksumus 39 eurot. Kaissu toimetab kauba tellimusel märgitud aadressile maja ette. Kui tooted on väljastamiseks valmis, võtab Kaissu Tellijaga ühendust kohaletoimetamise aja kokku leppimiseks.

  • SMARTPOST PAKIAUTOMAAT” (üle Eesti) – Maksumus 3,90 eurot. See tarneviisi valik on tellijale välja pakutud vaid juhul, kui kõik tellimuses olevad tooted vastavad pakiautomaadi mõõtudele. Juhul, kui tellitav kauba kogus ei mahu ühte saadetisse, võib teenuse hind muutuda. Täpse hinna esitab Kaissu Tellijale saadetaval arvel (tellimuse esitamise järgselt). Kui Tellijale muutunud transpordi hind ei sobi, on tal õigus muuta tarneviisi valikut, määrates uueks tarneviisiks “Tulen ise järele” (vt allpool), transport koju või müügilepingust taganeda.

  • TULEN ISE JÄRELE” – Tellitud kaubad saab kätte eelnevalt kokku lepitud ajal, Kaissu poolt määratud aadressilt. Kui tooted on väljastamiseks valmis, võtab Kaissu Tellijaga ühendust väljastamise täpse aja ja koha kokku leppimiseks. Väljastuskoht varieerub toodede lõikes ja selgub komplekteerimise käigus. Võimalikud väljastukohad on: Kaissu salong Viimsi Äritares aadressil Paadi tee 3, Haabneeme, Harjumaa või Kaissu ladu aadressil Järvekalda tee 33, Harku, Harjumaa.