Kaissu uudiskiri - märts, 2019


SOODNE LEID!

Kaissu nime all valmivad teadagi põhiliselt voodid, aga vahel juhtub, et sekka satub ka muid praktilisi mööbliesemeid. Just praegu ootab Kaissu salongis uut omanikku üks ainueksemplarist suur ja moodne (söögi)laud, mille pea poolmuidu soovijale kaasa anname.

Uuri lähemalt!


Armastusega beebidele!

Täiendasime Kaissupoe tootevalikut seekord beebidele ja lastele mõeldes. Nüüd leiad meie juurest armsad ja erilised eestimaised voodipesukomplektid pere kõige pisematele magajatele. Naturaalsed ja orgaanilised materjalid. Originaalsed disainid. Lapsele õrn ja sinu silmale ilus.

Leia oma lemmik…


Lummav, ilus, uus… EHE on kohal!

Kui KAISSU tähendas seni sinu jaoks lihtsa ja põhjamaiselt karge olemisega kasevineerist mööblit, siis ole valmis üllatuma! Sel kevadel toob KAISSU välja uue, järjekorras oma teise magamistoa mööblikollekstiooni. Aga enne veel, kui saladuseloor aprillis lõplikult langeb, on eksklusiivselt KAISSU salongis sulle proovimiseks ja tellimiseks väljas kollektsiooni esimene voodi EHE – kosmopoliitne kaunitar, kellel on Eesti juured ja iseloom. Peened jooned ja lummavad materjalid. Mõõdud ja värvid nii nagu sulle sobib. Tule salongi!

Vaata lisaks siit.

Go to top